400KXW100MEFC14.5X40
RubyconRubycon
400KXW100MEFC14.5X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400KXW100MEFC14.5X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400KXW100MEFC14.5X40.pdf2.400KXW100MEFC14.5X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400KXW100MEFC14.5X40
Številka dela 400KXW100MEFC14.5X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57214 pcs Podatkovni list 1.400KXW100MEFC14.5X40.pdf2.400KXW100MEFC14.5X40.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.571" Dia (14.50mm)
Serija KXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 870mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF