400KXW100MEFC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400KXW100MEFC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM
Podatkovni listi: 1.400KXW100MEFC18X25.pdf2.400KXW100MEFC18X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400KXW100MEFC18X25
Številka dela 400KXW100MEFC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55556 pcs Podatkovni list 1.400KXW100MEFC18X25.pdf2.400KXW100MEFC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija KXW Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF