450BXW82MEFR18X30
RubyconRubycon
450BXW82MEFR18X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450BXW82MEFR18X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 450V T/H
Podatkovni listi: 1.450BXW82MEFR18X30.pdf2.450BXW82MEFR18X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450BXW82MEFR18X30
Številka dela 450BXW82MEFR18X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 450V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68295 pcs Podatkovni list 1.450BXW82MEFR18X30.pdf2.450BXW82MEFR18X30.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija BXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 730mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.825A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3216
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
450BXW82MEFC14.5X40
450BXW82MEFC14.5X40
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
Na zalogi: 63770 pcs
Prenesi: 450BXW82MEFC14.5X40.pdf
RFQ
450CJ
450CJ
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 450A 600VAC/250VDC