450CFX3.3MEFC10X12.5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450CFX3.3MEFC10X12.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.450CFX3.3MEFC10X12.5.pdf2.450CFX3.3MEFC10X12.5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 450CFX3.3MEFC10X12.5
Številka dela 450CFX3.3MEFC10X12.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 238671 pcs Podatkovni list 1.450CFX3.3MEFC10X12.5.pdf2.450CFX3.3MEFC10X12.5.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija CFX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 61.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 307mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3.3µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose