50SGV1000M18X21.5
RubyconRubycon
50SGV1000M18X21.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50SGV1000M18X21.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50SGV1000M18X21.5.pdf2.50SGV1000M18X21.5.pdf3.50SGV1000M18X21.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
75 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50SGV1000M18X21.5
Številka dela 50SGV1000M18X21.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija SGV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 984mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF