50SGV10M6.3X6.1
RubyconRubycon
50SGV10M6.3X6.1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50SGV10M6.3X6.1
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50SGV10M6.3X6.1.pdf2.50SGV10M6.3X6.1.pdf3.50SGV10M6.3X6.1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50SGV10M6.3X6.1
Številka dela 50SGV10M6.3X6.1 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SGV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 35mA @ 120Hz
Ocene AEC-Q200 Polarizacija -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena 1189-2469-6 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF