50WXA1000MEFCGC16X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50WXA1000MEFCGC16X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50WXA1000MEFCGC16X20.pdf2.50WXA1000MEFCGC16X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50WXA1000MEFCGC16X20
Številka dela 50WXA1000MEFCGC16X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 97624 pcs Podatkovni list 1.50WXA1000MEFCGC16X20.pdf2.50WXA1000MEFCGC16X20.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija WXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 890mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.068mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF