50WXA100MEFCTA8X9
RubyconRubycon
50WXA100MEFCTA8X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50WXA100MEFCTA8X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50WXA100MEFCTA8X9.pdf2.50WXA100MEFCTA8X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50WXA100MEFCTA8X9
Številka dela 50WXA100MEFCTA8X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 579783 pcs Podatkovni list 1.50WXA100MEFCTA8X9.pdf2.50WXA100MEFCTA8X9.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija WXA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 240mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF