50ZLJ100MT78X11.5
RubyconRubycon
50ZLJ100MT78X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ZLJ100MT78X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ZLJ100MT78X11.5.pdf2.50ZLJ100MT78X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ZLJ100MT78X11.5
Številka dela 50ZLJ100MT78X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 361051 pcs Podatkovni list 1.50ZLJ100MT78X11.5.pdf2.50ZLJ100MT78X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 475mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 950mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1662-1
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 120 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF