50ZLJ120MTA8X16
RubyconRubycon
50ZLJ120MTA8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ZLJ120MTA8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ZLJ120MTA8X16.pdf2.50ZLJ120MTA8X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ZLJ120MTA8X16
Številka dela 50ZLJ120MTA8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 418231 pcs Podatkovni list 1.50ZLJ120MTA8X16.pdf2.50ZLJ120MTA8X16.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 615mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.23A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1663-2
1189-1663-2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 82 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 120µF