580LSU1500MNB64X119
RubyconRubycon
580LSU1500MNB64X119 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 580LSU1500MNB64X119
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1500UF 20% 580V SCREW
Podatkovni listi: 1.580LSU1500MNB64X119.pdf2.580LSU1500MNB64X119.pdf3.580LSU1500MNB64X119.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 580LSU1500MNB64X119
Številka dela 580LSU1500MNB64X119 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 580V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 580V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 5.6A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 7.28A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-3344
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.803" (122.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1500µF 580V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1500µF Aplikacije General Purpose