580LSU3900MNB77X171
RubyconRubycon
580LSU3900MNB77X171 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 580LSU3900MNB77X171
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3900UF 20% 580V SCREW
Podatkovni listi: 1.580LSU3900MNB77X171.pdf2.580LSU3900MNB77X171.pdf3.580LSU3900MNB77X171.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 747 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 747 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 580LSU3900MNB77X171
Številka dela 580LSU3900MNB77X171 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3900UF 20% 580V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 580V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.032" Dia (77.00mm)
Serija LSU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 11A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 14.3A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-3349
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 6.850" (174.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3900µF 580V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3900µF Aplikacije General Purpose