63MU684MC14532
RubyconRubycon
63MU684MC14532 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MU684MC14532
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
Podatkovni listi: 63MU684MC14532.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63MU684MC14532
Številka dela 63MU684MC14532 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25037 pcs Podatkovni list 63MU684MC14532.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 1189-2558-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije DC Link, DC Filtering