63MXC1800MEFCSN22X30
RubyconRubycon
63MXC1800MEFCSN22X30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MXC1800MEFCSN22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: 1.63MXC1800MEFCSN22X30.pdf2.63MXC1800MEFCSN22X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63MXC1800MEFCSN22X30
Številka dela 63MXC1800MEFCSN22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45484 pcs Podatkovni list 1.63MXC1800MEFCSN22X30.pdf2.63MXC1800MEFCSN22X30.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.58A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.817A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 46 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1800µF