63ST105M4532X
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ST105M4532X
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 1UF 20% 63VDC 1812
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ST105M4532X
Številka dela 63ST105M4532X Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 1UF 20% 63VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29172 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 1µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 1µF Aplikacije DC Link, DC Filtering
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
63ST105M4532
63ST105M4532
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 1UF 20% 63VDC 1812