63ST155M4532
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63ST155M4532
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63ST155M4532
Številka dela 63ST155M4532 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17511 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 63ST1.5M4532X
63ST1.5M4532X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 1.5µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 1.5µF