63YXG330MEFC12.5X25
RubyconRubycon
63YXG330MEFC12.5X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63YXG330MEFC12.5X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63YXG330MEFC12.5X25.pdf2.63YXG330MEFC12.5X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63YXG330MEFC12.5X25
Številka dela 63YXG330MEFC12.5X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122711 pcs Podatkovni list 1.63YXG330MEFC12.5X25.pdf2.63YXG330MEFC12.5X25.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 431.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 784mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 120 mOhms Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose