63YXG33MEFC6.3X11
RubyconRubycon
63YXG33MEFC6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63YXG33MEFC6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Podatkovni listi: 1.63YXG33MEFC6.3X11.pdf2.63YXG33MEFC6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63YXG33MEFC6.3X11
Številka dela 63YXG33MEFC6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 762296 pcs Podatkovni list 1.63YXG33MEFC6.3X11.pdf2.63YXG33MEFC6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 115mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1495
63YXG33MEFC63X11
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 1.2 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF