80ZLH560MEFCGC18X20
RubyconRubycon
80ZLH560MEFCGC18X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80ZLH560MEFCGC18X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.80ZLH560MEFCGC18X20.pdf2.80ZLH560MEFCGC18X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80ZLH560MEFCGC18X20
Številka dela 80ZLH560MEFCGC18X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90484 pcs Podatkovni list 1.80ZLH560MEFCGC18X20.pdf2.80ZLH560MEFCGC18X20.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.073A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 54 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 560µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 560µF