80ZLH56MEFC8X11.5
RubyconRubycon
80ZLH56MEFC8X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80ZLH56MEFC8X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.80ZLH56MEFC8X11.5.pdf2.80ZLH56MEFC8X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80ZLH56MEFC8X11.5
Številka dela 80ZLH56MEFC8X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 535611 pcs Podatkovni list 1.80ZLH56MEFC8X11.5.pdf2.80ZLH56MEFC8X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 231mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-3058
80ZLH56MEFC8X11.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 360 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 56µF Aplikacije General Purpose