80ZLJ680MGC16X35.5
RubyconRubycon
80ZLJ680MGC16X35.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80ZLJ680MGC16X35.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.80ZLJ680MGC16X35.5.pdf2.80ZLJ680MGC16X35.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80ZLJ680MGC16X35.5
Številka dela 80ZLJ680MGC16X35.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44768 pcs Podatkovni list 1.80ZLJ680MGC16X35.5.pdf2.80ZLJ680MGC16X35.5.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.573A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 45 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 29 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.476" (37.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF