80ZLJ820M16X40
RubyconRubycon
80ZLJ820M16X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 80ZLJ820M16X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 80V RADIAL
Podatkovni listi: 1.80ZLJ820M16X40.pdf2.80ZLJ820M16X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 80ZLJ820M16X40
Številka dela 80ZLJ820M16X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 80V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42199 pcs Podatkovni list 1.80ZLJ820M16X40.pdf2.80ZLJ820M16X40.pdf
Napetost - ocenjena 80V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.106A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 45 Weeks
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 27 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 820µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 820µF