8AX200MEFC6.3X7
RubyconRubycon
8AX200MEFC6.3X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8AX200MEFC6.3X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 200UF 20% 8V RADIAL
Podatkovni listi: 1.8AX200MEFC6.3X7.pdf2.8AX200MEFC6.3X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8AX200MEFC6.3X7
Številka dela 8AX200MEFC6.3X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 200UF 20% 8V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 899938 pcs Podatkovni list 1.8AX200MEFC6.3X7.pdf2.8AX200MEFC6.3X7.pdf
Napetost - ocenjena 8V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija AX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2376
8AX200M6.3X7
8AX200MEFC6.3X7-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 130 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 200µF 8V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 200µF