8AX430MEFC6.3X11
RubyconRubycon
8AX430MEFC6.3X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 8AX430MEFC6.3X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 430UF 20% 8V RADIAL
Podatkovni listi: 1.8AX430MEFC6.3X11.pdf2.8AX430MEFC6.3X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 8AX430MEFC6.3X11
Številka dela 8AX430MEFC6.3X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 430UF 20% 8V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 837998 pcs Podatkovni list 1.8AX430MEFC6.3X11.pdf2.8AX430MEFC6.3X11.pdf
Napetost - ocenjena 8V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija AX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2377
8AX430M6.3X11
8AX430MEFC6.3X11-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 67 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 430µF 8V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 430µF