S-1131B48UC-N5HTFG
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1131B48UC-N5HTFG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1131B48UC-N5HTFG
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.8V 300MA SOT89-5
Podatkovni listi: S-1131B48UC-N5HTFG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1131B48UC-N5HTFG
Številka dela S-1131B48UC-N5HTFG Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 4.8V 300MA SOT89-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166226 pcs Podatkovni list S-1131B48UC-N5HTFG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.28V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-5 Serija S-1131
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-89-5/6 PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.8V 300mA SOT-89-5
Tok - Supply (Max) 65µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable