S-1131B49PD-N5ITFG
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1131B49PD-N5ITFG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1131B49PD-N5ITFG
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.9V 300MA 6HSON
Podatkovni listi: S-1131B49PD-N5ITFG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S-1131B49PD-N5ITFG
Številka dela S-1131B49PD-N5ITFG Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 4.9V 300MA 6HSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5488 pcs Podatkovni list S-1131B49PD-N5ITFG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.28V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.9V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-HSON (A) (2.9x2.8) Serija S-1131
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.9V 300mA 6-HSON (A) (2.9x2.8)
Tok - Supply (Max) 65µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable