S-1170B22UC-OTHTFU
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1170B22UC-OTHTFU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1170B22UC-OTHTFU
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.2V 800MA SOT89-5
Podatkovni listi: S-1170B22UC-OTHTFU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1170B22UC-OTHTFU
Številka dela S-1170B22UC-OTHTFU Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 2.2V 800MA SOT89-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105757 pcs Podatkovni list S-1170B22UC-OTHTFU.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-5 Serija S-1170
Zaščitne lastnosti Over Current, Thermal Shutdown Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-89-5/6 PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.2V 800mA SOT-89-5 Tok - Supply (Max) 160µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 800mA