S-1170B23UC-OTITFG
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-1170B23UC-OTITFG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-1170B23UC-OTITFG
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.3V 800MA SOT89-5
Podatkovni listi: S-1170B23UC-OTITFG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-1170B23UC-OTITFG
Številka dela S-1170B23UC-OTITFG Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 2.3V 800MA SOT89-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121555 pcs Podatkovni list S-1170B23UC-OTITFG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-5 Serija S-1170
Zaščitne lastnosti Over Current, Thermal Shutdown Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-89-5/6 PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.3V 800mA SOT-89-5
Tok - Supply (Max) 160µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable