S-812C49AY-B-G
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
SII Semiconductor Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-812C49AY-B-G
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.9V 65MA TO92-3
Podatkovni listi: S-812C49AY-B-G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije S-812C49AY-B-G
Številka dela S-812C49AY-B-G Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 4.9V 65MA TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5211 pcs Podatkovni list S-812C49AY-B-G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.27V @ 10mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.9V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija S-812C
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.9V 65mA TO-92-3
Tok - Supply (Max) 2.1µA Trenutni - Quiescent (Iq) 500nA
Trenutni - izhod 65mA Nadzorne funkcije -