S-812C49BPI-C5DTFU
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-812C49BPI-C5DTFU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-812C49BPI-C5DTFU
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 4.9V 65MA SNT6A
Podatkovni listi: S-812C49BPI-C5DTFU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-812C49BPI-C5DTFU
Številka dela S-812C49BPI-C5DTFU Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 4.9V 65MA SNT6A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195349 pcs Podatkovni list S-812C49BPI-C5DTFU.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.27V @ 10mA Voltage - Output (Min / Fixed) 4.9V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SNT-6A (H) Serija S-812C
Zaščitne lastnosti Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-SMD, Flat Leads PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.9V 65mA SNT-6A (H) Tok - Supply (Max) 2.1µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 500nA Trenutni - izhod 65mA