S-812C55AMC-C3JT2G
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-812C55AMC-C3JT2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-812C55AMC-C3JT2G
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 5.5V 75MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-812C55AMC-C3JT2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-812C55AMC-C3JT2G
Številka dela S-812C55AMC-C3JT2G Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 5.5V 75MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 183977 pcs Podatkovni list S-812C55AMC-C3JT2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.23V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija S-812C
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.5V 75mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 2.5µA Trenutni - Quiescent (Iq) 500nA
Trenutni - izhod 75mA Nadzorne funkcije -