S-812C55AMC-C3JT2U
SII Semiconductor CorporationSII Semiconductor Corporation
S-812C55AMC-C3JT2U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S-812C55AMC-C3JT2U
Proizvajalec / znamka: SII Semiconductor Corporation
Opis izdelka IC REG LINEAR 5.5V 75MA SOT23-5
Podatkovni listi: S-812C55AMC-C3JT2U.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S-812C55AMC-C3JT2U
Številka dela S-812C55AMC-C3JT2U Proizvajalec SII Semiconductor Corporation
Opis IC REG LINEAR 5.5V 75MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136846 pcs Podatkovni list S-812C55AMC-C3JT2U.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.23V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija S-812C
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 1662-1972-6 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.5V 75mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 2.5µA Trenutni - Quiescent (Iq) 500nA
Trenutni - izhod 75mA Nadzorne funkcije -