EMIF04-1005M8
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EMIF04-1005M8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF04-1005M8
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FILTER RC(PI) 100 OHM/45PF SMD
Podatkovni listi: EMIF04-1005M8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF04-1005M8
Številka dela EMIF04-1005M8 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FILTER RC(PI) 100 OHM/45PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147858 pcs Podatkovni list EMIF04-1005M8.pdf
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 100 Ohms, C = 45pF
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.067" L x 0.059" W (1.70mm x 1.50mm) Serija IPAD™
Odpornost - Kanal (Ohm) 100 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-UFDFN Exposed Pad Druga imena 497-13522-2
EMIF041005M8
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina 0.026" (0.65mm) Filtriranje 2nd
Zaščita pred ESD Yes natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 100 Ohms, C = 45pF 10mA 8-UFDFN Exposed Pad
Tok 10mA Frekvenca Center / Cutoff -
Znižanje vrednosti -34dB @ 900MHz ~ 1.8GHz Aplikacije Data Lines for Mobile Devices