EMIF04-2005QCF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF04-2005QCF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FILTER RC(PI) 200 OHM/45PF SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF04-2005QCF
Številka dela EMIF04-2005QCF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FILTER RC(PI) 200 OHM/45PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112275 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 200 Ohms, C = 45pF
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) Serija IPAD™
Odpornost - Kanal (Ohm) 200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TFDFN Exposed Pad delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število kanalov 4 Tip montaže Surface Mount
Višina 0.041" (1.05mm) Filtriranje 2nd
Zaščita pred ESD Yes natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 4 Channel R = 200 Ohms, C = 45pF 8-TFDFN Exposed Pad