EMIF06-1502M12
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EMIF06-1502M12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF06-1502M12
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FILTER RC(PI) 170 OHM/14PF SMD
Podatkovni listi: EMIF06-1502M12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF06-1502M12
Številka dela EMIF06-1502M12 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FILTER RC(PI) 170 OHM/14PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5194 pcs Podatkovni list EMIF06-1502M12.pdf
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 170 Ohms, C = 14pF (Total)
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.059" W (2.50mm x 1.50mm) Serija IPAD™
Odpornost - Kanal (Ohm) 170 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 12-UFDFN Exposed Pad Druga imena 497-7741-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 6
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.024" (0.60mm)
Filtriranje 2nd Zaščita pred ESD Yes
natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 170 Ohms, C = 14pF (Total) 12-UFDFN Exposed Pad Frekvenca Center / Cutoff -