EMIF06-1005N12
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EMIF06-1005N12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EMIF06-1005N12
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka FILTER RC(PI) 100 OHM/45PF SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EMIF06-1005N12
Številka dela EMIF06-1005N12 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis FILTER RC(PI) 100 OHM/45PF SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 305105 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Vrednosti R = 100 Ohms, C = 45pF (Total)
Tip Low Pass Tehnologija RC (Pi)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.047" W (2.50mm x 1.20mm) Serija IPAD™
Odpornost - Kanal (Ohm) 100 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 12-UFDFN Exposed Pad Druga imena 497-10560-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število kanalov 6
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.022" (0.55mm)
Filtriranje 2nd Zaščita pred ESD Yes
natančen opis RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 100 Ohms, C = 45pF (Total) 12-UFDFN Exposed Pad Frekvenca Center / Cutoff -