LDK130M15RY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130M15RY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK130M15RY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5
Podatkovni listi: 1.LDK130M15RY.pdf2.LDK130M15RY.pdf3.LDK130M15RY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK130M15RY
Številka dela LDK130M15RY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 256395 pcs Podatkovni list 1.LDK130M15RY.pdf2.LDK130M15RY.pdf3.LDK130M15RY.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-17797-2
LDK130M15RY-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 120µA Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable