LDK130M18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130M18R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDK130M18R
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
Podatkovni listi: LDK130M18R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDK130M18R
Številka dela LDK130M18R Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 231442 pcs Podatkovni list LDK130M18R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-14020-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 120µA Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable