STB13NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB13NM50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB13NM50N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 12A D2PAK
Podatkovni listi: STB13NM50N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB13NM50N
Številka dela STB13NM50N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 12A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21479 pcs Podatkovni list STB13NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 320 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 100W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-7932-1
delovna temperatura 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 960pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 12A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)