STB140NF75T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB140NF75T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB140NF75T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 75V 120A D2PAK
Podatkovni listi: STB140NF75T4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB140NF75T4
Številka dela STB140NF75T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 75V 120A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45823 pcs Podatkovni list STB140NF75T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.5 mOhm @ 70A, 10V
Odmik moči (maks.) 310W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-6547-6
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 38 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 218nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V natančen opis N-Channel 75V 120A (Tc) 310W (Tc) Surface Mount D2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)