STB141NF55-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB141NF55-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB141NF55-1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 55V 80A I2PAK
Podatkovni listi: STB141NF55-1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STB141NF55-1
Številka dela STB141NF55-1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 55V 80A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45060 pcs Podatkovni list STB141NF55-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 40A, 10V
Odmik moči (maks.) 300W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5300pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 142nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 55V natančen opis N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Through Hole I2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)