STRVS185X02B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STRVS185X02B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STRVS185X02B
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 128V 185V SMB
Podatkovni listi: STRVS185X02B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STRVS185X02B
Številka dela STRVS185X02B Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 128V 185V SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 232527 pcs Podatkovni list STRVS185X02B.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 128V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 185V
Napetost - razčlenitev (min) 143V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMB
Serija STRVS Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 497-13722-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -