STRVS222X02F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STRVS222X02F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STRVS222X02F
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 154V 222V DO201
Podatkovni listi: STRVS222X02F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STRVS222X02F
Številka dela STRVS222X02F Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 154V 222V DO201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89341 pcs Podatkovni list STRVS222X02F.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 154V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 222V
Napetost - razčlenitev (min) 171V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-201
Serija STRVS Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 497-13724-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2A (8/20µs)