VN5E025ASOTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E025ASOTR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VN5E025ASOTR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC HIGH SIDE DRIVER 1CH 16SOIC
Podatkovni listi: VN5E025ASOTR-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VN5E025ASOTR-E
Številka dela VN5E025ASOTR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC HIGH SIDE DRIVER 1CH 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 105228 pcs Podatkovni list VN5E025ASOTR-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 4.5 V ~ 28 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 16-SO
Serija VIPower™ Rds On (Typ) 25 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Auto Restart
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 43A