VN5E050AJTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VN5E050AJTR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VN5E050AJTR-E
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC SW M0-5 SGL 27A ANLG PWRSSO12
Podatkovni listi: VN5E050AJTR-E.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VN5E050AJTR-E
Številka dela VN5E050AJTR-E Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC SW M0-5 SGL 27A ANLG PWRSSO12 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 92038 pcs Podatkovni list VN5E050AJTR-E.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 4.5 V ~ 28 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja PowerSSO-12™
Serija VIPower™ Rds On (Typ) 50 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer PowerSSO-12 Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side Druga imena 497-11681-1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Število izhodov 1
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Tok - izhod (maks.) 19A Številka osnovnega dela VN5E050