SI-B8U111550WW
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
SI-B8U111550WW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SI-B8U111550WW
Proizvajalec / znamka: Samsung Semiconductor
Opis izdelka LED 3500K 80CRI LM561B
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SI-B8U111550WW
Številka dela SI-B8U111550WW Proizvajalec Samsung Semiconductor
Opis LED 3500K 80CRI LM561B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5519 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 24.7V
Kotni kot 115° Tip LED Module
Temperatura - preskus 50°C Velikost / dimenzija 550.00mm L x 18.00mm W
Serija LT-M552A Pakiranje Tray
Druga imena 1510-1126 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 133 lm/W Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) -
Tip objektiva Flat Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 5.80mm Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 1480 lm (Typ)
Tok - preskus 450mA Tok - maks -