SI-B8U11225001
Samsung SemiconductorSamsung Semiconductor
Samsung Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SI-B8U11225001
Proizvajalec / znamka: Samsung Semiconductor
Opis izdelka LED MOD 3500K 1450LM 80CRI
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SI-B8U11225001
Številka dela SI-B8U11225001 Proizvajalec Samsung Semiconductor
Opis LED MOD 3500K 1450LM 80CRI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4061 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 15V
Kotni kot 115° Tip LED Module
Temperatura - preskus 35°C Velikost / dimenzija 259.00mm L x 250.00mm W
Serija Finger-SQ30B Pakiranje Box
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 138 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) - Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 5.80mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 1450 lm (Typ) Lastnosti With Connector
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Finger-SQ30B White, Warm Rectangle Tok - preskus 700mA
Tok - maks 900mA Konfiguracija Rectangle