DW-05-13-L-D-980
pregled izdelka
Številka dela: DW-05-13-L-D-980
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-05-13-L-D-980.pdf2.DW-05-13-L-D-980.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-05-13-L-D-980
Številka dela DW-05-13-L-D-980 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63165 pcs Podatkovni list 1.DW-05-13-L-D-980.pdf2.DW-05-13-L-D-980.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 2
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 0.980" (24.892mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.140" (3.556mm)
Dolžina - celoten Pin 1.230" (31.242mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 10 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)