DW-05-13-L-S-1023
pregled izdelka
Številka dela: DW-05-13-L-S-1023
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-05-13-L-S-1023.pdf2.DW-05-13-L-S-1023.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DW-05-13-L-S-1023
Številka dela DW-05-13-L-S-1023 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69325 pcs Podatkovni list 1.DW-05-13-L-S-1023.pdf2.DW-05-13-L-S-1023.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic - Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Bulk Število vrstic 1
Število pozicij 5 Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Dolžina - rep 0.110" (2.794mm)
Dolžina - Višina sklada 1.023" (25.984mm) Dolžina - objava (parjenje) 0.097" (2.464mm)
Dolžina - celoten Pin 1.230" (31.242mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis 5 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole Stik končne debeline - objava (parjenje) 10.0µin (0.25µm)