DW-14-09-G-D-300
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DW-14-09-G-D-300
Proizvajalec / znamka: Samtec, Inc.
Opis izdelka .025" BOARD SPACERS
Podatkovni listi: 1.DW-14-09-G-D-300.pdf2.DW-14-09-G-D-300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DW-14-09-G-D-300
Številka dela DW-14-09-G-D-300 Proizvajalec Samtec, Inc.
Opis .025" BOARD SPACERS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31128 pcs Podatkovni list 1.DW-14-09-G-D-300.pdf2.DW-14-09-G-D-300.pdf
Prekinitev Solder Serija Flex Stack, DW
Razmik vrstic 0.100" (2.54mm) Višina tona 0.100" (2.54mm)
Pakiranje Tube Število vrstic 2
Število pozicij 28 Tip montaže Through Hole
Dolžina - rep 0.110" (2.794mm) Dolžina - Višina sklada 0.300" (7.620mm)
Dolžina - objava (parjenje) 0.320" (8.128mm) Dolžina - celoten Pin 0.730" (18.542mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 28 Position Header Spacer Connector 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole